گروه تولیدی نرم کوبان

اولین و معتبرترین تامین‌کننده سیمان ریزدانه
آقای هنرمند نرم کوبان

مهندس اکبر هنرمند

رئیس هیئت مدیره

در دنیای مدرن و رو به پیشرفت امروز ، سازمان هایی در عرصه تولید موفق هستند که ، دانش ،تجربه، کیفیت ، خلاقیت و نوآوری را هدف اصلی خود قرار داده . شرکت تولیدی نرم کوبان که از دیرباز تاکنون نامش بعنوان نمادی از کیفیت برتر مطرح بوده امروز با استفاده از تکنولوژی جدید و ماشین آلات به روز دنیا و با تکیه به دانش فنی مهندسی کیفیت محصول را هدف خود قرارداده و با سه دهه تجربه و تلاش بی وقفه مدیران و کارکنان شرکت توانسته گامی در جهت توسعه و بهبود نیازهای داخلی و خارجی بردارد و ضمن رعایت استانداردهای جهانی تولید ،مفتخر به اخذ گواهینامه ISO 9001:2000 در رزومه کاری خویش میباشد . امید است که همواره نام میهن عزیزمان ایران بر فراز قله سعادت و پیروزی بر قرار باشد .

مهندس فرامرز هنرمند

مدیر عامل

شرکت نرم‌کوبان در سال 1370 در زمینی به مساحت 24000 مترمربع با زیربنای 2500 متر و تجهیز سالن‌های سرپوشیده و ایزوله به انضمام 4000 متر مربع زمین که به بتون مسلح می‌باشد جهت جلوگیری از هرنوع آلودگی ، تاسیس و در طول این دوره زمانی توانسته است با لطف خداوند بزرگ و عنایت به داشتن امکانات وسیع و ماشین آلات مدرن ، فناوری جدید و کادر مجرب و کارآزموده در امر تولید پودرهای معدنی – صنعتی آمادگی خود را نسبت به تولید و تامین مواد اولیه صنایع وابسته مورد نیاز کشور اعلام دارد.

گواهینامه ها و افتخارات

پیشرفت و توسعه صنعتی کشور و دستیابی به اهداف بخش تولید و تجارت مدیون زحمات و تلاش های صادقانه متخصصان متعهد و تلاشگرانی است که توان، تجربه و تخصص خویش را سرمایه‌ای برای سازندگی کشور و آسایش مردم عزیزمان قرارداده‌اند.

مشارکت در پروژه ها